به عنوان یک کارجوی مهاجر شما بایستی با محیط کار مورد علاقه خود در کشور مقصد آشنا شوید. در این مقاله، ما به اقتصاد محلی، پروسه مجوز کار و شکار کاری نگاه می کنیم تا اطمینان حاصل شود که سیستم چگونه کار می کند و چشم انداز اشتغال چگونه به نظر می رسد.

بررسی اقتصادی

طبیعی است که عمده مناطق شهری برای مهاجرینی که قصد عظیمت به مجارستان را دارند مناسب تر است. شهرهای بزرگ مانند بوداپست، میسولک و دهبرن دارای فرصت های شغلی خوبی هستند.

بوداپست از لحاظ اقتصادی به عنوان یکی از توسعه یافته ترین شهرهای منطقه ای در اتحادیه اروپا محسوب می شود. این شهر به سرعت در حال توسعه بیشتر در بخش فناوری های نوین است و اگر شما به عنوان یک توسعه دهنده در این زمینه مهارت داشته باشید احتمالا در بوداپست به آسانی کار پیدا خواهید کرد. بوداپست یکی از 100 شهر برتر در جهان از نظر تولید ناخالص داخلی است.

مجوز کار

برای افراد متخصص کارجو برای کاریابی در مجارستان، کارت آبی اتحادیه اروپا مورد نیاز خواهد بود؛ این کارت برای دو سال معتبر است و اجازه می دهد تا در کشور کار کنید. شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این کارت آبی را در وب سایت اداره مهاجرت و ملیت مجارستان پیدا کنید.

شکار فرصت شغلی

کاریابی بدون مرز مهاجر این فرصت را برای کارجویان گرامی مهیا کرده که فقط با ثبت نام رزومه خود را به دست کارفرمایان مرتبط با زمینه کاری مورد نیازشان برسانند. برای کاریابی در مجارستان شما می توانید در فرم ثبت نام کشور مجارستان را به عنوان یکی از گزینه های خود انتخاب کنید.