کار در بلاروس

مهاجرت کاری به اروپای شرقی رو به افزایش است و یکی از گزینه های مناسب در این منطقه کار در بلاروس است. این کشور دارای طیف گسترده ای از صنایع و کسب و کارها است و فرصت های زیادی برای مهاجران در این کشور وجود دارد. البته قبل از انتخاب این کشور بهتر است این مقاله را مطالعه کنید.

اقتصاد بلاروس

مانند تمام کشورهای عضو اتحاد جماهیر شوروی بلاروس نیز در طول بیست سال گذشته با مشکلات اقتصادی مواجه بوده است و تلاش کرده با رویکرد «سوسیالیسم بازار» به رشد اقتصادی قابل قبولی دست یابد. سال های اخیر نیز بحران مالی جهانی(2008) این کشور را با بحران اقتصادی روبرو نمود. اما در حال حاضر اقتصاد این کشور با توجه به تقویت صنایع در بلاروس ثبات و رشد مناسبی را شاهد است.

شرکای اصلی صادرات تجارت بلاروس عبارتند از روسیه، آلمان و چین، همچنین تجارت محصولات پتروشیمی، ماشین آلات کارخانه و کود به سراسر اروپا از جمله فعالیت های اقتصادی بلاروس است.

مشاغل در بلاروس

تقاضا برای آموزش زبان انگلیسی در بلاروس بالا است. اگر شما یک معلم واجد شرایط هستید، با ارائه مدارک خود می توانید در وب سایت مهاجر ثبت نام کرده و در این زمینه پیشنهاد کاری دریافت کنید. همچنین مهندسان مکانیک، صنایع و انرژی شانس مناسبی برای دریافت پیشنهاد کاری از کارفرماهای بلاروسی دارند.

برای پیدا کردن کار در بلاروس می توانید فرم ثبت نام سامانه کاریابی بین المللی را در اینجا پر کنید و در قسمت کشور انتخابی بلاروس را یکی از گزینه های مهاجرت خود قرار دهید.

ثبت نام در سامانه کاریابی بین المللی